ДЕРЖЛОТО
38 (067) 406 45 35
derzhavniloterei@gmail.com

СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖЛОТО

Ми пропонуємо інтеграцію лотереї у вашу систему PPO і розміщення лотерейного диспенсеру на касах, комісійну винагороду та можливість створення унікальної державної лотереї з брендом вашої компанії.

Партнерство передбачає

1

Брендування каси

Розміщення лотерейного диспенсера для реалізації державних лотерей
2

Інструктаж касирів
Інструктаж касирів представником Держлото за матеріалами на основі успішного досвіду продажів
3

Продаж лотерей
Продаж миттєвих лотерей на розрахункових касах через систему АРІ

Етапи реалізації проекту

1
Підписання договору
Цей етап включає у себе підготовку проекту договору на основі умов, які були обговорені між сторонами під час переговорів.
2
Інтеграція продукту
в систему АРІ
Аналіз документації API, яка надається вашим постачальником системи API і створення плану інтеграції з урахуванням вимог і налаштувань.
3
Запуск пілотних
точок продажу
Тестування концепції та ефективності включає в себе вибір локації, налаштування інфраструктури, рекламу і маркетинг, підготовку персоналу, запуск і тестування.
4
Аналіз та масштабування
На цьому етапі здійснюється аналіз відомостей про споживачів, оцінка ефективності точок продажу, планування масштабування, розробка бюджету та планів, виконання та моніторинг.

Процес реалізації

Продаж квитків та отримання виграшів
Ми виготовляємо спеціальне обладнання — топпер та лотерейні диспенсери з пластику і погоджуємо їх встановлення на касах. Туди розміщуються лотерейні квитки. Такий холдер одночасно виконує й маркетингову функцію.

Отримання виграшу здійснюється на точках продажу в разі виграшної суми до 5 тис ₴, більші суми виплачуються оператором виграшноі лотереї за зверненням по номеру, вказаному на лотерейному квитку.

За статистикою, коли партнерська мережа виплачує виграші, у 87% випадків споживач готовий на виграш придбати новий квиток або витратити кошти на місці торгової точки.

Партнерська лотерея

Ми пропонуємо виготовлення унікальної лотереї з урахуванням фірмового стилю вашого бренду на основі миттєвої лотереї з найвищими показниками продажу.
Оформлення здійснюється у співпраці з дизайнерами у відповідності до тенденцій ринку і актуальності для компанії-партнера.

Виграшний фонд може становити як грошовий приз, так і певні матеріальні ресурси (нерухомість, транспортні засоби, товари партнерської мережі).

Така лотерея може використовуватися як частина маркетингової кампаній для просування послуг, що дозволяє залучити увагу більшої аудиторії та збільшити продажі. В свою чергу, участь у партнерській лотереї може стати мотивацією для нових клієнтів придбати товари чи послуги від партнерів, щоб отримати шанс на виграш.

Співпраця

Чому ми?

Ми наполегливо працюємо кожен день, щоб урізноманітнити український ринок, зробити лотерею приємною формою дозвілля та зробити життя наших споживачів цікавішим і щасливішим.

партнерська лотерея

Участь у партнерській лотереї відрізняє бренд серед конкурентів та підвищує лояльність існуючих клієнтів, адже вони можуть отримати більше переваг за свої покупки.

комісійна винагорода

Визначається в залежності від умов співпраці та домовленостей між сторонами. Встановлюється у вигляді певного відсотка від обсягу продажів лотерейних квитків або від прибутку, отриманого з продажів.

заохочення продавців

Програми лояльності для продавців для заохочення та стимулювання продажів, що включають в себе різні бонуси та заохочення за продажі лотерейних квитків.

онлайн звітність перед мінфіном

Дані продажу і виплати виграшів контролюються онлайн, що забезпечує точність та прозорість процесу, а також моніторинг доходів та витрат.
благодійні цілі
Систематична підтримка благодійних ініціатив, матеріальна допомога українській армії та своєчасна сплата податків за рахунок продажів лотерей у співпраці з нашими партнерами допомагають збільшувати надходження до бюджету на фінансування Збройних сил України і стримування ворога.

Галерея

Реалізовані приклади розміщення

Диспенсери для реалізації миттєвих лотерей встановлюються у прикасовій зоні партнерської мережі. Розміри диспенсера: 45см Х 25см Х 18см

Наші партнери

Якщо ви зацікавлені у партнерстві, будь ласка, зв'яжіться з нами

Готові до унікального досвіду?
Давайте будувати щось дивовижне разом!

Залиште ваші дані і ми підготуємо для вас персоналізовану партнерську пропозицію
Made on
Tilda